Karmy ratunkowe i preparaty ziołowe
Karmy ratunkowe i preparaty ziołowe

Zdrowie z natury dla drobnych ssaków

Ambulatorium Drobnych Ssaków dr Jerzy Ziętek
Ambulatorium Drobnych Ssaków dr Jerzy Ziętek

O NAS

Nasza firma jest niewielkim zakładem produkującym w oparciu o dawne techniki farmaceutyczne i zielarskie. Specjalizujemy się w wytwarzaniu karm ratunkowych oraz naturalnych, ziołowych preparatów w formie dodatków paszowych przeznaczonych do stosowania u królików i roślinożernych gryzoni, takich jak świnki morskie i szynszyle. Większość z produktów można stosować także u szczurów, myszy, chomików, koszatniczek i myszoskoczków.

Współzałożycielem zakładu jest dr n. wet. Jerzy Ziętek specjalista chorób zwierząt nieudomowionych. Od szeregu lat, jako pracownik naukowy na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie, prowadzi specjalistyczny gabinet profilaktyki i terapii chorób drobnych ssaków.

jurek

Duże doświadczenie kliniczne i szeroka wiedza z zakresu fizjologii, dietetyki i fitoterapii drobnych ssaków zostały połączone z unikalnymi technikami farmaceutycznymi i zielarskimi. Efektem połączenia tych dwóch dziedzin są nasze produkty tworzone z pasją przy użyciu wyłącznie naturalnych składników i pozbawione jakichkolwiek konserwantów.